Шиелі аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 28 желтоқсандағы “Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы” №34/24 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 мамырдағы № 22/27 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 мамырда № 28124 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының “Құқықтық актілер туралы” Заңының 27-бабына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі аудандық мәслихаттың “Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы” 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 34/24 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6612 болып тіркелген) шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихат хатшысы Т. Жағыпбаров

О признании утратившим силу решение Шиелийского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 28 декабря 2018 года № 34/24
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 6 мая 2022 года № 22/27. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 мая 2022 года № 28124
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шиелийского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 28 декабря 2018 года № 34/24 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6612).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Cекретарь Шиелийского районного маслихата Т. Жағыпбаров