Бейнеу ауылы бойынша әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 24 тамыздағы № 13/155 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 қыркүйекте № 29391 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 14-бабы 1 тармағы 5) тармақшасына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бейнеу ауылы бойынша әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесі айқындалсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев
Маңғыстау облыстық мәслихатының
шешіміне қосымша
2022 жылғы 24 тамыздағы
№ 13/155
Бейнеу ауылы бойынша әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесі
Қатынас тардың нөмірі
Қатынастардың атауы
Қатынастардың түрі
1
№1
"Ағния" базары – "Нұрила" дүкені
ауылдық
2
№2
"Ағния" базары – "Азамат" дүкені
ауылдық
3
№3
"Ағния базары" – Есекмерген батыр атындағы көшесі
ауылдық
4
№4
"Ағния" базары – Әбілхайыр хан атындағы көшесі
ауылдық
5
№5
"Ағния" базары – Қаржаубай Жылқыбаев атындағы көшесі
ауылдық
6
№7
"Ағния" базары – Қалнияз ақын атындағы көшесі
ауылдық

Об определении перечня социально значимых автомобильных сообщений по селу Бейнеу
Решение Мангистауского областного маслихата от 24 августа 2022 года № 13/155. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 сентября 2022 года № 29391
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых автомобильных сообщений по селу Бейнеу согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев
Приложение
к решению Мангистауского
областного маслихата
от 24 августа 2022 года
№ 13/155
Перечень социально значимых автомобильных сообщений по селу Бейнеу
Номер сообщений
Наименование сообщений
Вид сообщений
1
№1
Рынок "Агния" – магазин "Нурила"
сельский
2
№2
Рынок "Агния" – магазин "Азамат"
сельский
3
№3
Рынок "Агния" – улица имени Есекмерген батыра
сельский
4
№4
Рынок "Агния" – улица имени Абилхайыр хана
сельский
5
№5
Рынок "Агния" – улица имени Каржаубая Жылкыбаева
сельский
6
№7
Рынок "Агния" – улица имени Калнияз акына
сельский