Бейнеу ауданының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 24 тамыздағы № 13/155 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 қыркүйекте № 29391 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы мәслихатының 30.01.2025 № 18/202 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 14-бабы 1 тармағы 5) тармақшасына сәйкес Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Бейнеу ауданының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі айқындалсын.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы мәслихатының 30.01.2025 № 18/202 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев
Маңғыстау облыстық мәслихатының
шешіміне қосымша
2022 жылғы 24 тамыздағы

Об определении перечня социально значимых сообщений Бейнеуского района
Решение Мангистауского областного маслихата от 24 августа 2022 года № 13/155. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 сентября 2022 года № 29391.
Сноска. Заголовок в редакции решения Мангистауского областного маслихата от 30.01.2025 года № 18/202 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сообщений Бейнеуского района, согласно приложению к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Мангистауского областного маслихата от 30.01.2025 года № 18/202 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев
Приложение
к решению Мангистауского
областного маслихата
от 24 августа 2022 года

№ 13/155
Бейнеу ауданының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы мәслихатының 30.01.2025 № 18/202 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Маршрут атауы және (немесе) нөмірі
Маршрут түрі
1
"Бейнеу – Боранқұл – Бейнеу"
ауданішілік
2
"Бейнеу – Ақжігіт – Бейнеу"
ауданішілік
3
"Бейнеу – Тәжен – Бейнеу"
ауданішілік
4
"Бейнеу – Есет –Бейнеу"
ауданішілік
5
"Бейнеу – Сыңғырлау – Бейнеу"
ауданішілік
6
"Бейнеу – Төлеп – Бейнеу"
ауданішілік
7
"Бейнеу – Сарға – Бейнеу"
ауданішілік
8
№1 "Ағния" базары - "Нұрила" дүкені
ауылдық
9
№2 "Ағния" базары - "Азамат" дүкені
ауылдық
10
№3 "Ағния" базары – Бекес Дәрментайұлы атындағы көшесі
ауылдық
11
№4 "Ағния" базары – Әбілхайыр хан атындағы көшесі
ауылдық
12
№5 "Ағния" базары - Қаржаубай Жылқыбаев атындағы көшесі
ауылдық
13
№7 "Ағния" базары – Қалнияз ақын атындағы көшесі
ауылдық

№ 13/155
Перечень социально значимых сообщений Бейнеуского района
Сноска. Перечень в редакции решения Мангистауского областного маслихата от 30.01.2025 года № 18/202 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование и (или) номер маршрута
Тип маршрута
1
"Бейнеу – Боранкул – Бейнеу"
внутрирайонный
2
"Бейнеу – Акжигит – Бейнеу"
внутрирайонный
3
"Бейнеу – Тажен – Бейнеу"
внутрирайонный
4
"Бейнеу – Есет – Бейнеу"
внутрирайонный
5
"Бейнеу – Сынгырлау – Бейнеу"
внутрирайонный
6
"Бейнеу – Толеп – Бейнеу"
внутрирайонный
7
"Бейнеу – Сарга – Бейнеу"
внутрирайонный
8
№1 рынок "Агния" - магазин "Нурила"
сельский
9
№2 рынок "Агния" - магазин "Азамат"
сельский
10
№3 рынок "Агния" – улица имени Бекеса Дәрментайұлы
сельский
11
№4 рынок "Агния" – улица имени Абилхайыр хана
сельский
12
№5 рынок "Агния" – улица имени Каржаубая Жылкыбаева
сельский
13
№7 рынок "Агния" – улица имени Калнияз акына
сельский