Маңғыстау облыстық мәслихатының "Маңғыстау облысы бойынша мемлекеттік орман қоры учаскелеріндегі орманды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" 2019 жылғы 30 мамырдағы № 27/327 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 24 тамыздағы № 13/159 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 қыркүйекте № 29411 болып тіркелді
Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Маңғыстау облыстық мәслихатының "Маңғыстау облысы бойынша мемлекеттік орман қоры учаскелеріндегі орманды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" 2019 жылғы 30 мамырдағы № 27/327 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3923 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Маңғыстау облысы бойынша мемлекеттік орман қоры учаскелерін аңшылық шаруашылығының мұқтаждықтары, ғылыми-зерттеу, сауықтыру, рекреациялық, тарихи-мәдени, туристік және спорттық мақсаттарда пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерінде:
"Қысқа мерзімді орман пайдалану (1 жылдан 10 жылға дейін)" бөлімде:
реттік нөмірі 4-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
4.
Мемлекеттік орман қоры учаскелерін ғылыми-зерттеу, тарихи-мәдени, сауықтыру, рекреациялық, туристік және спорттық мақсаттарында пайдалану
әрбір күн үшін
0,1 айлық есептік көрсеткіш (АЕК)
".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев

О внесении изменения в решение маслихата Мангистауской области от 30 мая 2019 года № 27/327 "О ставках платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда по Мангистауской области"
Решение Мангистауского областного маслихата от 24 августа 2022 года № 13/159. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 сентября 2022 года № 29411
Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского областного маслихата от 30 мая 2019 года № 27/327 "О ставках платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда по Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3923) следующее изменение:
в ставках платы за пользование участками государственного лесного фонда по Мангистауской области для нужд охотничьего хозяйства, в научно-исследовательских, оздоровительных, рекреационных, историко-культурных, туристских и спортивных целях:
в разделе "Краткосрочное лесопользование (от 1 года до 10 лет)":
строку порядковый номер 4, изложить в новой редакции:
"
4.
Пользование участками государственного лесного фонда в научно-исследовательских, историко-культурных, оздоровительных, рекреационных, туристских и спортивных целях
за каждый день
0,1 месячный расчетный показатель (МРП)
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев