Маңғыстау облыстық мәслихатының "Маңғыстау облысының қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштері туралы" 2019 жылғы 22 ақпандағы № 24/302 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 24 тамыздағы № 13/165 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 қыркүйекте № 29432 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Маңғыстау облыстық мәслихатының "Маңғыстау облысының қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштері туралы" 2019 жылғы 22 ақпандағы № 24/302 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3826 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев

О признании утратившим силу решения Мангистауского областного маслихата от 22 февраля 2019 года № 24/302 "О целевых показателях качества окружающей среды Мангистауской области"
Решение Мангистауского областного маслихата от 24 августа 2022 года № 13/165. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 сентября 2022 года № 29432
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мангистауского областного маслихата от 22 февраля 2019 года № 24/302 "О целевых показателях качества окружающей среды Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3826).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев