Маңғыстау облысы әкімдігінің "Маңғыстау облысының орта білім беру ұйымдарындағы психологиялық қызметтіқ жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 115 қаулысының күші жойылсын деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 27 тамыздағы № 156 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 қыркүйектегі № 29441 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Маңғыстау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 115 "Маңғыстау облысының орта білім беру ұйымдарындағы психологиялық қызметтіқ жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2722 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б.Орынбасаров

"О признании утратившим силу постановление акимата Мангистауской области от 22 апреля 2015 года № 115 "Об утверждении правил деятельности психологической службы в организациях среднего образования Мангистауской области"
Постановление акимата Мангистауской области от 27 августа 2022 года № 156. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2022 года № 29441
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мангистауской области от 22 апреля 2015 года № 115 "Об утверждении правил деятельности психологической службы в организациях среднего образования Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2722).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мангистауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б.Орынбасаров