Ақтау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 4 қазандағы № 18/150 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 қазанда № 30146 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақтау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қалалық мәслихатының хатшысы С. Закенов
Ақтау қалалық мәслихатының
2022 жылғы 4 қазандағы
№ 18/150 шешіміне қосымша
Күші жойылған Ақтау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің тізбесі
1."Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы №38/379 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3030 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын;
2. "Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 11 наурыздағы №38/379 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы №5/55 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3194 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын;
3. "Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 11 наурыздағы № 38/379 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 7 ақпандағы №13/147 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3532 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын;
4. "Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 11 наурыздағы № 38/379 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 қыркүйектегі №19/212 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3717 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын .

О признании утратившими силу некоторых решений Актауского городского маслихата
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 4 октября 2022 года № 18/150. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 октября 2022 года № 30146
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Актауского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Актауского городского маслихата С. Закенов
Приложение к решению
Актауского городского маслихата
от 4 октября 2022 года № 18/150
Перечень утративших силу некоторых решений Актауского городского маслихата
1.Признать утратившим силу решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11 марта 2016 года №38/379 "О повышении базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3030);
2. Признать утратившим силу решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 21 октября 2016 года №5/55 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 11 марта 2016 года №38/379 "О повышении базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3194);
3. Признать утратившим силу решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 7 февраля 2018 года №13/147 "О внесении изменения в решение городского маслихата от 11 марта 2016 года № 38/379 "О повышении базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3532);
4. Признать утратившим силу решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 20 сентября 2018 года №19/212 "О внесении изменения в решение городского маслихата от 11 марта 2016 года №38/379 "О повышении базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3717).