Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 14 сәуірдегі № 2/16 "Ақтау қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 22/173 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 6 қаңтарда № 23347 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 28 наурыздағы 2024 жылғы № 11/67 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 28.03.2024 № 11/67 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
ШЕШТІ:
1. Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының "Ақтау қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін мен тәртібін айқындау туралы" 2021 жылғы 14 сәуірдегі №2/16 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4495 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасының 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Шекті жол берілетін шығыстар үлесі аз қамтылған отбасының (азаматтың) жиынтық табысының үш пайызы мөлшерінде, ал жалғызілікті зейнеткерлер, барлық топтағы мүгедектігі бар адамдар және ерлі-зайыптылар үшін бір пайызы мөлшерінде белгіленеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қалалық мәслихатының хатшысы С. Закенов

О внесении изменения в решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 14 апреля 2021 года № 2/16 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Актау"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 23 декабря 2022 года № 22/173. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2023 года № 23347. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 28 марта 2024 года № 11/67.
Сноска. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 28.03.2024 № 11/67 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата Мангистауской области "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Актау" от 14 апреля 2021 года №2/16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4495) следующее изменение:
пункт 3 приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции:
"3. Доля предельно-допустимых расходов устанавливается в размере трех процентов, а для одиноких пенсионеров, лиц с инвалидностью всех групп и супружеских пар в размере одного процента к совокупному доходу малообеспеченной семьи (гражданина).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Актауского городского маслихата С. Закенов