Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 19 мамырдағы № 256 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 мамырда № 28212 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 - бабына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 - бабына сәйкес, Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қаласының әкімі А. Косуаков
Жаңаөзен қаласының әкімдігі
2022 жылғы 19 мамырдағы
№ 256 қаулысына қосымша
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулылар тізбесі
1. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану Қағидасын бекіту туралы" 2013 жылғы 6 тамыздағы № 437 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2290 болып тіркелген).
2. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2017 жылғы 8 ақпандағы № 76 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3277 болып тіркелген).
3. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің "Жаңаөзен қаласының елді мекендеріндегі салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 691 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4397 болып тіркелген).

О признании утратившим силу некоторых постановлении акимата города Жанаозен Мангистауской области
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 19 мая 2022 года № 256. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 мая 2022 года № 28212
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Жанаозен Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Признать утратившим силу некоторые постановления акимата города Жанаозен Мангистауской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жанаозен А. Косуаков
приложение к
постановлению
Акимат города Жанаозен
от 19 мая 2022 года
№ 256
Перечень постановлении акимата города Жанаозен Мангистауской области, признанные утратившим силу
1. Постановление акимата города Жанаозен "Об утверждении Правил поступления и использования безнадзорных животных" от 6 августа 2013 года № 437 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2290).
2. Постановление акимата города Жанаозен "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 8 февраля 2017 года № 76 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3277).
3. Постановление акимата города Жанаозен "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах города Жанаозен" от 22 декабря 2020 года № 691 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4397).