Бейнеу ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 28/251 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 желтоқсанда № 31309 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексіне, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бейнеу ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері бекітілсін.
2. Бейнеу аудандық мәслихатының "Бейнеу ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифін бекіту туралы" 2020 жылғы 2 желтоқсандағы № 56/454 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4366 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы К. Мансуров
2022 жылғы 22
желтоқсандағы
№ 28/251
шешіміне қосымша
Бейнеу ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (қосылған құн салығынсыз)
Жайлы үйлер
1 тұрғыннан айына

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Бейнеускому району
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 22 декабря 2022 года № 28/251. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2022 года № 31309
В соответствии с Экологическим кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Бейнеускому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Бейнеуского районного маслихата "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Бейнеускому району" от 2 декабря 2020 года № 56/454 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4366);
3. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Бейнеуского районного маслихата К. Мансуров
Приложение к
решению
от 22 декабря 2022 года
№ 28/251
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Бейнеускому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге (без налога на дабавленную стоимость)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя