Маңғыстау аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 3 қыркүйектегі № 319 "Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 26 мамырдағы № 166 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 маусымда № 28330 болып тіркелді
Маңғыстау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 3 қыркүйектегі № 319 "Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану қағидаларын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3984 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану Қағидаларында:
1- тараудың тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"1-тарау. Жалпы ережелер";
2-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-тарау. Қараусыз қалған жануарлардың аудандық коммуналдық меншікке келіп түсуі";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Қараусыз қалған жануарлардың аудандық коммуналдық меншікке келіп түсуі "Жекелеген негіздер бойынша мемлекет меншiгiне айналдырылған (түскен) мүлiктi есепке алудың, сақтаудың, бағалаудың және одан әрi пайдаланудың кейбiр мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 шілдедегі № 833 қаулысымен бекітілген Жекелеген негiздер бойынша мемлекет меншiгiне айналдырылған (түскен) мүлiктi есепке алу, сақтау, бағалау және одан әрi пайдалану қағидаларына сәйкес мүлiктi тiзiмдеу, бағалау және (немесе) қабылдау-беру актісі негізінде жүзеге асырылады. Мүлiктi тiзiмдеу, бағалау және (немесе) қабылдау-беру актісі қараусыз қалған жануарларды берген тұлғаның, тиісті ауыл, ауылдық округ әкімінің (бұдан әрі – әкім), "Маңғыстау аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің және "Маңғыстау аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі – экономика және қаржы бөлімі) жауапты қызметкерлерінің қатысуымен жасалады.";
3-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-тарау. Қараусыз қалған жануарларды бағалау, есепке алу және бекітіп беру";
4-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"4-тарау. Қараусыз қалған жануарларды одан әрі пайдалану";
5-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"5-тарау. Қараусыз қалған жануарларды бұрынғы меншік иесіне қайтару";
6-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"6-тарау. Қорытынды ережелер".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау ауданының әкімі Т. Кушмаганбетов

О внесении изменений в постановление акимата Мангистауского района от 3 сентября 2019 года № 319 "Об утверждении Правил поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность"
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 26 мая 2022 года № 166. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июня 2022 года № 28330
Акимат Мангистауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауского района от 3 сентября 2019 года № 319 "Об утверждении Правил поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность" (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 3984) следующие изменения:
в Правилах поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность, утвержденных указанным постановлением:
заголовок главы 1 изложить в новой редакции:
"Глава 1. Общие положения";
заголовок главы 2 изложить в новой редакции:
"Глава 2. Поступление безнадзорных животных в районную коммунальную собственность";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Поступление безнадзорных животных в районную коммунальную собственность осуществляется на основании акта описи, оценки и (или) приема-передачи имущества в соответствии с Правилам учета, хранения, оценки и дальнейшего использования имущества, обращенного (поступившего) в собственность государства по отдельным основаниям, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2002 года № 833 "Некоторые вопросы учета, хранения, оценки и дальнейшего использования имущества, обращенного (поступившего) в собственность государства по отдельным основаниям". Акт описи, оценки и (или) приема-передачи имущества составляется при участии лица, передающего безнадзорных животных, акима соответствующего села, сельского округа (далее – аким), ответственных сотрудников государственного учреждения "Мангистауский районный отдел сельского хозяйства" и государственного учреждения "Отдел экономики и финансов Мангистауского района" (далее – отдел экономики и финансов).";
заголовок главы 3 изложить в новой редакции:
"Глава 3. Оценка, учет и закрепление безнадзорных животных";
заголовок главы 4 изложить в новой редакции:
"Глава 4. Дальнейшее использование безнадзорных животных";
заголовок главы 5 изложить в новой редакции:
"Глава 5. Возврат безнадзорных животных прежнему собственнику";
заголовок главы 6 изложить в новой редакции:
"Глава 6. Заключительные положения".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауского района Т. Кушмаганбетов