Түпқараған ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 24 сәуірдегі № 104 "Түпқараған ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын және маршруттарын айқындау және бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 234 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 желтоқсанда № 30941 болып тіркелді
Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Түпқараған ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын және маршруттарын айқындау және бекіту туралы" Түпқараған ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 24 сәуірдегі № 104 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4504 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Түпқараған ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы";
көрсетілген қаулының 2 – тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 1 - қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2 – косымшасы алынып тасталсын.
2.Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған ауданының әкімі
Р. Елтизаров
Түпқараған ауданының әкімдігінің
2022 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 234 қаулысына қосымша
Түпқараған ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 24 сәуірдегі
№ 104 қаулысына 1 - қосымша
Түпқараған ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1

О внесении изменений в постановление акимата Тупкараганского района от 24 апреля 2021 года № 104 "Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов на территории Тупкараганского района"
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 1 декабря 2022 года № 234. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 декабря 2022 года № 30941
Акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тупкараганского района от 24 апреля 2021 года № 104 "Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов на территории Тупкараганского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4504) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Тупкараганского района";
пункт 2 указанного постановления исключить;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
приложение 2 указанного постановления исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тупкараганского района Р. Елтизаров
Приложение к постановлению
акимата Тупкараганского района
от 1 декабря 2022 года № 234
Приложение 1 к постановлению
акимата Тупкараганского района
от 24 апреля 2021 года № 104
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Тупкараганского района
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности (лет)
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговое объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1