Мұнайлы ауданы бойынша шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындардың ұйымдық-құқықтық нысанындағы орта білім беру ұйымдарын қоспағанда, коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 31 қазандағы № 265-қ қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 қарашада № 30422 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 140-бабы 2-тармағына сәйкес, Мұнайлы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мұнайлы ауданы бойынша шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындардың ұйымдық-құқықтық нысанындағы орта білім беру ұйымдарын қоспағанда, коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативi қосымшаға сәйкес белгіленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Мұнайлы ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Мұнайлы ауданының әкімі Е. Кумискалиев
Мұнайлы ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 31 қазандағы
№ 265-қ қаулысына қосымша
Мұнайлы ауданы бойынша шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік кәсіпорындардың ұйымдық-құқықтық нысанындағы орта білім беру ұйымдарын қоспағанда, коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі
Таза кіріс 500 000 теңгеге дейін
таза кіріс сомасынан 3 пайыз
Таза кіріс 1 000 000 теңгеге дейін
таза кіріс сомасынан 5 пайыз
Таза кіріс 2 000 000 теңгеге дейін
таза кіріс сомасынан 7 пайыз
Таза кіріс 3 000 000 теңгеге дейін
таза кіріс сомасынан 10 пайыз
Таза кіріс 3 000 001 теңгеден 10 000 000 теңгеге дейін
300 000 теңге мөлшердегі таза кірістен асқан сомадан 300 000 теңге + 12 пайыз
Таза кіріс 10 000 001 теңгеден 50 000 000 теңгеге дейін
10 000 000 теңге мөлшердегі таза кірістен асқан сомадан 1 140 000 теңге + 15 пайыз
Таза кіріс 50 000 001 теңгеден 250 000 000 теңгеге дейін
50 000 000 теңге мөлшердегі таза кірістен асқан сомадан 7 140 000 теңге + 20 пайыз
Таза кіріс 250 000 001 теңгеден 500 000 000 теңгеге дейін
250 000 000 теңге мөлшердегі таза кірістен асқан сомадан 47 140 000 теңге + 25 пайыз

Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий, за исключением организаций среднего образования в организационно-правовой форме государственных предприятий на праве хозяйственного ведения по Мунайлинскому району
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 31 октября 2022 года № 265-қ. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 ноября 2022 года № 30422
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе", акимат Мунайлинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий, за исключением организаций среднего образования в организационно-правовой форме государственных предприятий на праве хозяйственного ведения по Мунайлинскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мунайлинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мунайлинского района Е. Кумискалиев
приложение к постановлению
акимата Мунайлинского района
от 31 октября 2022 года № 265-қ
Норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий, за исключением организаций среднего образования в организационно-правовой форме государственных предприятий на праве хозяйственного ведения по Мунайлинскому району
Чистый доход до 500 000 тенге
3 процентов от суммы чистого дохода
Чистый доход до 1 000 000 тенге
5 процентов от суммы чистого дохода
Чистый доход до 2 000 000 тенге
7 процентов от суммы чистого дохода
Чистый доход до 3 000 000 тенге
10 процентов от суммы чистого дохода
Чистый доход от 3 000 001 тенге до 10 000 000 тенге
300 000 тенге + 12 процентов от суммы, превышающий чистый доход в размере 3 000 000 тенге
Чистый доход от 10 000 001 тенге до 50 000 000 тенге
1 140 000 тенге + 15 процентов от суммы, превышающий чистый доход в размере 10 000 000 тенге
Чистый доход от 50 000 001 тенге до 250 000 000 тенге
7 140 000 тенге + 20 процентов от суммы, превышающий чистый доход в размере 50 000 000 тенге
Чистый доход от 250 000 001 тенге до 500 000 000 тенге
47 140 000 тенге + 25 процентов от суммы, превышающий чистый доход в размере 250 000 000 тенге