Мәслихаттың 2018 жылғы 2 наурыздағы № 245 "Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 171 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 сәуірде № 27713 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 2025 жылғы 18 сәуірдегі № 213 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 18.04.2025 № 213 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" 2018 жылғы 2 наурыздағы № 245 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7622 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырып жаңа редакцияда жазылсын:
"Қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелерінің артуы туралы";
кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 576-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Салық кодексінің 576-бабымен белгіленген Қостанай облысы бойынша төлемақы мөлшерлемелері көрсетілген баптың 3-тармағында белгіленген мөлшерлемелерді қоспағанда, екі есеге көтерілсін.".
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қостанай облыстық мәслихатының хатшысы С. Ещанов

О внесении изменений в решение маслихата от 2 марта 2018 года № 245 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду"
Решение маслихата Костанайской области от 20 апреля 2022 года № 171. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 апреля 2022 года № 27713. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 18 апреля 2025 года № 213
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 18.04.2025 № 213 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду" от 2 марта 2018 года № 245 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7622) следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"О повышении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду";
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс) Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Повысить ставки платы, установленные статьей 576 Налогового кодекса, в два раза по Костанайской области, за исключением ставок, установленных пунктом 3 указанной статьи.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Костанайского областного маслихата С. Ещанов