Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қостанай облысы әкімінің 2022 жылғы 5 қыркүйектегі № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 қыркүйекте № 29396 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімінің 2023 жылғы 15 маусымдағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімінің 15.06.2023 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 29-бабы 1-тармағының 11) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысының Әулиекөл және Қарасу аудандарының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып облыс әкімінің бірінші орынбасары Ғ.Т. Нұрмұхамбетов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. "Қостанай облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің ресми жарияланғаннан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Костанайской области от 5 сентября 2022 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 сентября 2022 года № 29396. Утратило силу решением акима Костанайской области от 15 июня 2023 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Костанайской области от 15.06.2023 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 11) пункта 1 статьи 29 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Аулиекольского и Карасуского районов Костанайской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить первого заместителя акима области Нурмухамбетов Г.Т. и поручить провести мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов