Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 20 қаңтардағы № 23 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 18 қарашадағы № 507 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қарашада № 30632 болып тіркелді
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" 2022 жылғы 20 қаңтардағы № 23 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26597 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының "Қостанай облысы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы" қосымшасында:
жоғарғы оң жақ бұрышы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қостанай облысы әкімдігінің
2022 жылғы 20 қаңтардағы
№ 23 қаулысына
1-қосымша";
реттік нөмірі 34-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
34
185 орындық бөбекжай
-
-
42444
-
185
";
көрсетілген қаулының "Қостанай облысы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға ата-ана төлемақысының мөлшері" қосымшасында:
жоғарғы оң жақ бұрышы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қостанай облысы әкімдігінің
2022 жылғы 20 қаңтардағы
№ 23 қаулысына
2-қосымша";
реттік нөмірі 18-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
18
Сарыкөл ауданы
-
3 жасқа дейін – 11062 3 жастан бастап – 13228
".
2. "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов

О внесении изменений в постановление акимата Костанайской области от 20 января 2022 года № 23 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы"
Постановление акимата Костанайской области от 18 ноября 2022 года № 507. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 ноября 2022 года № 30632
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" от 20 января 2022 года № 23 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26597) следующие изменения:
в приложении "Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение по Костанайской области" к указанному постановлению:
правый верхний угол изложить в новой редакции:
"Приложение 1
к постановлению акимата
Костанайской области
от 20 января 2022 года
№ 23";
строку, порядковый номер 34, изложить в новой редакции:
"
34
Ясли-сад на 185 мест
-
-
42444
-
185
";
в приложении "Размер родительской платы на дошкольное воспитание и обучение по Костанайской области" к указанному постановлению:
правый верхний угол изложить в новой редакции:
"Приложение 2
к постановлению акимата
Костанайской области
от 20 января 2022 года
№ 23";
строку, порядковый номер 18, изложить в новой редакции:
"
18
Сарыкольский район
-
до 3-х лет – 11062 от 3 лет – 13228
".
2. Государственному учреждению "Управление образования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов