Рудный қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 659 "Рудный қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тасымалдау тарифтері туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 19 сәуірдегі № 487 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 сәуірде № 27751 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 18 тамыздағы № 785 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 18.08.2023 № 785 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қаласында жолаушылар мен багажды автомомбильмен тасымалдау тарифтері туралы" 2016 жылғы 13 маусымдағы № 659 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6485 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифі барлық маршруттар үшін бірыңғай 100 теңге көлемінде белгіленсін.".
2. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Рудный қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі К. Испергенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Рудный қалалық мәслихаты

О внесении изменения в постановление акимата города Рудного от 13 июня 2016 года № 659 "О тарифах на автомобильные перевозки пассажиров и багажа города Рудного"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 19 апреля 2022 года № 487. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 апреля 2022 года № 27751. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 18 августа 2023 года № 785
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 18.08.2023 № 785 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Рудного "О тарифах на автомобильные перевозки пассажиров и багажа города Рудного" от 13 июня 2016 года № 659 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6485) следующее изменение:
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Установить единый для всех маршрутов тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении в размере 100 тенге.".
2. Государственному учреждению "Рудненский городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата города Рудного в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Рудного после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Рудного.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного К. Испергенов
"СОГЛАСОВАНО"
Рудненский городской маслихат