Шектеу іс - шараларын тоқтату Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Алешин ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 17 маусымдағы № 2 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Алешин ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 5 қаңтардағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 қаңтарда № 26442 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Занының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, Меңдіқара ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық - санитариялық инспекторының 2021 жылғы 8 желтоқсандағы № 01-27/550 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Алешин ауылдық округінің Молодежное ауылының жеке секторының аумағында ірі қара малдың арасында бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс – шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Алешин ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 17 маусымдағы № 2 "Шектеу іс – шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23135 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алешин ауылдық округінің әкімі Е. Бекешев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Алешинского сельского округа Мендыкаринского района Костанайской области от 17 июня 2021 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Алешинского сельского округа Мендыкаринского района Костанайской области от 5 января 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 января 2022 года № 26442
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Мендыкаринского района от 8 декабря 2021 года № 01-27/557, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории частного сектора села Молодежное Алешинского сельского округа Мендыкаринского района Костанайской области, в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Алешинского сельского округа Мендыкаринского района Костанайской области от 17 июня 2021 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23135).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Алешинского сельского округа Е. Бекешев