Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 17 наурыздағы № 89 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 наурызда № 27265 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабының 1-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7232 болып тіркелген) сәйкес, Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 17 марта 2022 года № 89. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 марта 2022 года № 27265
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7232), акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. "Науырзым ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции Наурзумского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы қаулының Казақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Науырзым ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Науырзым ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Науырзым ауданының әкімі К. Абишев
Науырзым
ауданы әкімдігінің

1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Наурзумского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Наурзумского района.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Наурзумского района К. Абишев
Приложение 1
к постановлению акимата
Наурзумского района

44,34
82
Қарамеңді ауылы, Мешітбай Сүгірұлы көшесі, 1 "А" үй, 17 пәтер
44,34
83
Қарамеңді ауылы, Мешітбай Сүгірұлы көшесі, 1 "А" үй, 18 пәтер
44,34
84
Қарамеңді ауылы, Автомобилистов көшесі, 1 үй, 2 пәтер
2,03
85
Қараменді ауылы, Мешітбай Сүгірұлы көшесі, 2 "Б" үй
3,90
Науырзым
ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 17 наурыздағы
№ 89 қаулысына
2-қосымша
Әкімдіктің күшi жойылған кейбiр қаулыларының тiзбесi
1. Әкімдіктің "Мемлекеттік жалға берілетін үйдегі коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" 2014 жылғы 11 мамырдағы № 135 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4828 болып тіркелген).

44,34
82
село Караменды, улица Мешитбай Сугурулы, дом 1 "А", квартира 17
44,34
83
село Караменды, улица Мешитбай Сугурулы, дом 1 "А", квартира 18
44,34
84
село Караменды, улица Автомобилистов, дом 1, квартира 2
2,03
85
село Караменды, улица Мешитбай Сугурулы, дом 2 "Б"
3,90
Приложение 2
к постановлению акимата
Наурзумского района
от 17 марта 2022 года
№ 89
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата
1. Постановление акимата "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме" от 11 мая 2014 года № 135 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4828).

2. Әкімдіктің "Мемлекеттік жалға берілетін үйдегі коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" 2014 жылғы 11 мамырдағы № 136 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4827 болып тіркелген).
3. Әкімдіктің "Мемлекеттік жалға берілетін үйдегі коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" 2014 жылғы 11 мамырдағы № 137 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4826 болып тіркелген).
4. Әкімдіктің "Мемлекеттік жалға берілетін үйдегі коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" 2014 жылғы 4 қарашадағы № 310 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5205 болып тіркелген).
5. Әкімдіктің "Әкімдіктің 2014 жылғы 11 мамырдағы № 136 "Мемлекеттік жалға берілетін үйдегі коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 347 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5268 болып тіркелген).
6. Әкімдіктің "Мемлекеттік жалға берілетін үйдегі коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 346 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5269 болып тіркелген).
7. Әкімдіктің "Мемлекеттік жалға берілетін үйдегі коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" 2018 жылғы 12 шілдедегі № 84 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7994 болып тіркелген).

2. Постановление акимата "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме" от 11 мая 2014 года № 136 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4827).
3. Постановление акимата "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме" от 11 мая 2014 года № 137 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4826).
4. Постановление акимата "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме" от 4 ноября 2014 года № 310 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5205).
5. Постановление акимата "О внесении изменения в постановление акимата от 11 мая 2014 года № 136 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме" от 8 декабря 2014 года № 347 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5268).
6. Постановление акимата "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме" от 8 декабря 2014 года № 346 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5269).
7. Постановление акимата "Об установлении размера платы за пользование жилищем из коммунального жилищного фонда в государственном арендном доме" от 12 июля 2018 года № 84 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7994).