Ұзынкөл аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 24 қаңтардағы № 100 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 қаңтарда № 26624 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының хатшысы А. Бараншина
Мәслихатының
2022 жылғы 24 қаңтардағы
№ 100 шешіміне
қосымша
Ұзынкөл аудандық маслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы Киров ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 280 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5544 болып тіркелген).
2. "Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы Троебратское ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2015 жылғы 20 наурыздағы № 287 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5570 болып тіркелген).
3. "Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы Обаған ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 332 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8859 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Узункольского районного маслихата
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 24 января 2022 года № 100. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 января 2022 года № 26624
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Узункольского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Узункольского районного маслихата А. Бараншина
Приложение
к решению маслихата
от 24 января 2022 года
№ 100
Перечень некоторых решений Узункольского районного маслихата признанные утратившими силу
1. Решение "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Кировского сельского округа Узункольского района Костанайской области" от 20 марта 2015 года № 280 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5544).
2. Решение "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Троебратское Узункольского района Костанайской области" от 20 марта 2015 года № 287 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5570).
3. Решение "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества сельского округа Обаған Узункольского района Костанайской области" от 25 декабря 2019 года № 332 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8859).