Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қазандағы "Мүгедектерге әлеуметтік көмек көрсету бойынша қосымша шаралар туралы" № 335/10 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2022 жылғы 29 наурыздағы № 81/1 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 сәуірде № 27427 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қазандағы "Мүгедектерге әлеуметтік көмек көрсету бойынша қосымша шаралар туралы" № 335/10 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4163 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Павлодар облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.О. Өтешовке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков

О признании утратившим силу постановления акимата Павлодарской области от 23 октября 2014 года № 335/10 "О дополнительных мерах по оказанию социальной помощи инвалидам"
Постановление акимата Павлодарской области от 29 марта 2022 года № 81/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 апреля 2022 года № 27427
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики "О правовых актах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарской области "О дополнительных мерах по оказанию социальной помощи инвалидам" от 23 октября 2014 года № 335/10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4163).
2. Государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ Павлодарской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Утешова М.О.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Скаков