Павлодар облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 сәуірдегі "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы" № 106/3 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 222/3 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 тамызда № 29070 болып тіркелді
Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 сәуірдегі "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы" № 106/3 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5121 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 3-қосымшасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 4-қосымшасы осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Павлодар облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысы әкімінің міндетін атқарушысы О. Крук
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар облыстық мәслихаты
Павлодар облысы әкімдігінің
2022 жылғы 3 тамыздағы
№ 222/3 қаулысына
1 қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің
2016 жылғы 7 сәуірдегі
№ 106/3 қаулысына
2-қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi
1. Мемлекеттік мекеменің және қазыналық кәсіпорнының басшысы және басшысының орынбасары (әкімшілік-шаруашылық бөлім жөніндегі орынбасарынан басқа).

О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 7 апреля 2016 года № 106/3 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата Павлодарской области от 3 августа 2022 года № 222/3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 августа 2022 года № 29070
Акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 7 апреля 2016 года № 106/3 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5121) следующие изменения:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 3 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
приложение 4 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Павлодарской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Павлодарской области О. Крук
"СОГЛАСОВАНО"
Павлодарский областной маслихат
приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 3 августа 2022 года
№ 222/3
приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 7 апреля 2016 года
№ 106/3
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия (кроме заместителя по административно-хозяйственной части).

2. Құрылымдық бөлімше, бөлім, сектор басшысы, бөлімше меңгерушісі.
3. Мамандар: барлық мамандықтағы дәрігерлер, нұсқаушы, диеталық мейіргер, мейіргер, қарттарға және мүгедектерге күтім көрсету бойынша әлеуметтік қызметкер, мүгедек балаларға және психоневрологиялық аурулары бар 18 жастан асқан мүгедектерге күтім көрсету бойынша әлеуметтік қызметкер, әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман, жұмыспен қамту орталығының (қызметінің) құрылымдық бөлімше маманы, әлеуметтік жұмыс жөніндегі ассистент, әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант, жүзу жөніндегі нұсқаушы, еңбек терапиясы жөніндегі маман, медициналық-әлеуметтік мекемелердің (ұйымдардың) әдіскері, арнаулы әлеуметтік қызметтерге қажеттілікті бағалау және айқындау жөніндегі әлеуметтік қызметкер, емдік дене шынықтыру жөніндегі маман, психолог, дефектолог, халықты жұмыспен қамту орталығының әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанты, халықты жұмыспен қамту орталығының ассистенті.
Павлодар облысы әкімдігінің
2022 жылғы 3 тамыздағы
№ 222/3 қаулысына
2 қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің
2016 жылғы 7 сәуірдегі
№ 106/3 қаулысына
3-қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн бiлiм беру саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi
1. Мемлекеттік мекеменің және қазыналық кәсіпорнының басшысы және басшысының орынбасары (әкімшілік-шаруашылық бөлім жөніндегі орынбасарынан басқа).
2. Шеберхана, зертхана, сектор, бөлімше, кітапхана басшысы (меңгерушісі).
3. Мамандар: барлық мамандықтағы мұғалімдер, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу ұйымының шебері-оқытушысы, жетекші, тәрбиеші, нұсқаушы, шебер, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу ұйымдарының өндірістік оқыту шебері, әдіскер, музыкалық жетекші (негізгі қызмет), педагог-психолог, ұйымдастырушы педагог, әлеуметтік педагог, қосымша білім беретін педагог, барлық мамандықтағы дәрігерлер, диеталық мейіргер, мейіргер, кітапханашы, жаттықтырушы-оқытушы.
Павлодар облысы әкімдігінің
2022 жылғы 3 тамыздағы
№ 222/3 қаулысына
3 қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің
2016 жылғы 7 сәуірдегі
№ 106/3 қаулысына
4-қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi
1. Мәдениет және архив ісінің мемлекеттік мекемесі және қазыналық кәсіпорын басшысы және басшысының орынбасары (әкімшілік-шаруашылық бөлім жөніндегі орынбасарынан басқа).
2. Архив, архив қоймасының, кітапхана, әдістемелік кабинет, өндірістік шеберхана басшысы (меңгерушісі), құрылымдық бөлімше, сектор, бөлім, филиал басшысы, көркемдік жетекші, ұжым (үйірме) жетекшісі, музыкалық жетекші.

2. Руководитель структурного подразделения, отдела, сектора, заведующий отделением.
3. Специалисты: врачи всех специальностей, инструктор, диетическая сестра, медицинская (ий) сестра (брат), социальный работник по уходу за престарелыми и инвалидами, социальный работник по уходу за детьми - инвалидами и инвалидами старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями, специалист по социальной работе, специалист структурного подразделения центра (службы) занятости, ассистент по социальной работе, консультант по социальной работе, инструктор по плаванию, инструктор по трудотерапии, методист медико-социальных учреждений (организаций), социальный работник по оценке и определению потребности в специальных социальных услугах, специалист по лечебной физической культуре, психолог, дефектолог, консультант по социальной работе центра занятости населения, ассистент центра занятости населения.
приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 3 августа 2022 года
№ 222/3
приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 7 апреля 2016 года
№ 106/3
Перечень должностей специалистов в области образования, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия (кроме заместителя по административно-хозяйственной части).
2. Руководитель (заведующий) мастерской, лабораторией, сектором, отделения, библиотеки.
3. Специалисты: учителя всех специальностей, мастер-преподаватель организации технического и профессионального, послесреднего образования, вожатый, воспитатель, инструктор, мастер, мастер производственного обучения организаций технического и профессионального, послесреднего образования, методист, музыкальный руководитель (основных служб), педагог-психолог, педагог-организатор, социальный педагог, педагог дополнительного образования, врачи всех специальностей, диетическая сестра, медицинская (ий) сестра (брат), библиотекарь, тренер-преподаватель.
приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 3 августа 2022 года
№ 222/3
приложение 4
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 7 апреля 2016 года
№ 106/3
Перечень должностей специалистов в области культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия культуры и архивного дела (кроме заместителя по административно-хозяйственной части).
2. Руководитель (заведующий) архивом, архивохранилищем, библиотеки, методическим кабинетом, производственной мастерской, руководитель структурного подразделения, сектора, отдела, филиала, художественный руководитель, руководитель коллектива (кружка), музыкальный руководитель.

3. Мамандар: аккомпаниатор, барлық атаулардың әртісі, библиограф, кітапханашы, дыбыс режиссері, дыбыс операторы, нұсқаушы, мәдени ұйымдастырушы, әдіскер, суретші, хореограф, қорлардың бас қорғаушысы, архивист, архивші, археограф, экскурсовод, музейлер қорын есепке алу архивисті, режиссер, концертмейстер, хормейстер, репетитор, редактор.

3. Специалисты: аккомпаниатор, артист всех наименований, библиограф, библиотекарь, звукорежиссер, оператор звукозаписи, инструктор, культорганизатор, методист, художник, хореограф, главный хранитель фондов, архивист, архивариус, археограф, экскурсовод, архивист по учету фондов музеев, режиссер, концертмейстер, хормейстер, репетитор, редактор.