Шектеу іс-шараларын тоқтату және Павлодар қаласы Жетекші ауылы әкімінің 2022 жылғы 23 мамырдағы № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы Жетекші ауылы әкімінің 2022 жылғы 15 шілдедегі № 7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 шілдеде № 28829 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 - бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Павлодар қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 27 маусымдағы № 1-26/289 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Павлодар облысы Павлодар қаласы Жетекші ауылының аумағында ірі қара малдың жұқпалы ринотрахеит, вирустық диарея аурулардың жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Павлодар қаласы Жетекші ауылы әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2022 жылғы 23 мамырдағы № 1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28178 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жетекші ауылының әкімі Н. Абдрахманов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима села Жетекши города Павлодара от 23 мая 2022 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима села Жетекши города Павлодар Павлодарской области от 15 июля 2022 года № 7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 июля 2022 года № 28829
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Павлодарская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 27 июня 2022 года № 1-26/289 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Жетекши города Павлодара Павлодарской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезней инфекционный ринотрахеит, вирусная диарея крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима села Жетекши города Павлодара "Об установлении ограничительных мероприятий" от 23 мая 2022 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28178).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким села Жетекши Н. Абдрахманов