Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ақтоғай ауданы Жалаулы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 27 қаңтардағы № 2 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Жалаулы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 31 наурыздағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 сәуірде № 27481 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес және Ақтоғай ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 16 наурыздағы № 2-02/60 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ақтоғай ауданы Жалаулы ауылдық округінің Шолақсор ауылы аумағында ірі қара малдың инфекциялық ринотрахеит ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақтоғай ауданы Жалаулы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 27 қаңтардағы № 2 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26717 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалаулы ауылдық округінің әкімі А. Медетов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Жалаулинского сельского округа Актогайского района от 27 января 2022 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Жалаулинского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 31 марта 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 апреля 2022 года № 27481
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Актогайского района от 16 марта 2022 года № 2-02/60, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Шолаксор Жалаулинского сельского округа Актогайского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни инфекционный ринотрахеит крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Жалаулинского сельского округа Актогайского района от 27 января 2022 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26717).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жалаулинского сельского округа А. Медетов