"Орлиногор мемлекеттік табиғи қоралым (ботаникалық) аумағында шаруашылық қызметтерге шектеу қою туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 10 қыркүйектегі № 262 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 25 наурыздағы № 66 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 сәуірде № 27371 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Орлиногор мемлекеттік табиғи қоралым (ботаникалық) аумағында шаруашылық қызметтерге шектеу қою туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 10 қыркүйектегі № 262 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1690 болып тіркелді) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағының алтыншы абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"сол сияқты өсімдіктердің бүлінуін және жойылуын туғызған немесе туғызатын басқа да әрекеттерге.";
көрсетілген қаулының 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.".
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі К. Аксакалов

О внесении изменений в постановление акимата Северо–Казахстанской области от 10 сентября 2008 года № 262 "Об ограничении хозяйственной деятельности на территории Орлиногорского государственного природного заказника (ботанического)"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 25 марта 2022 года № 66. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 апреля 2022 года № 27371
Акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об ограничении хозяйственной деятельности на территории Орлиногорского государственного природного заказника (ботанического)" от 10 сентября 2008 года № 262 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1690) следующие изменения:
абзац шесть пункта 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"равно как и другие действия, вызвавшие или которые могут вызвать повреждение и уничтожение растительности.";
пункт 2 указанного постановления изложить в новой редакции:
"2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Северо-Казахстанской области по курируемым вопросам.".
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Северо-Казахстанской области по курируемым вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области К. Аксакалов