"2022 – 2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысындағы спорттың басым түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 11 қаңтардағы № 03 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 8 шiлдедегi № 164 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 шiлдеде № 28807 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2022 – 2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысындағы спорттың басым түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 11 қаңтардағы № 03 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26536 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.".
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі К. Аксакалов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және спорт министрлігі

О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 11 января 2022 года № 03 "Об утверждении перечня приоритетных видов спорта в Северо-Казахстанской области на 2022 – 2023 годы"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 8 июля 2022 года № 164. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июля 2022 года № 28807
Акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении перечня приоритетных видов спорта в Северо-Казахстанской области на 2022 – 2023 годы" от 11 января 2022 года № 03 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26536) следующее изменение:
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.".
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области К. Аксакалов
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство культуры и спорта
Республики Казахстан