Петропавл қаласында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің м. а. 2022 жылғы 27 шiлдедегi № 15 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 шiлдеде № 28934 болып тіркелді
"Азаматтық қорғаныс туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 48 және 50-баптарына, "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Петропавл қаласы әкімдігінің жанындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2022 жылғы 04 шілдедегі № 7 хаттамасы негізінде ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің м.а Ж. Батырбеков

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба в городе Петропавловск
Решение и.о. акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27 июля 2022 года № 15. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июля 2022 года № 28934
В соответствии со статьей 48 и 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", подпунктом 2) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан "Об утверждении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола заседания Комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций при акимате города Петропавловска от 04 июля 2022 года № 7 РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории города Петропавловска Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
и.о. акима города Ж. Батырбеков