Айыртау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 мамырдағы № 7-18-20 "Айыртау ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебiнен көрсетілетін коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге және отын сатып алуға әлеуметтік қолдау көрсету Қағидасы мен мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 7-20-13 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қыркүйекте № 29714 болып тіркелді
Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Айыртау аудандық мәслихатының "Айыртау ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге және отын сатып алуға әлеуметтік қолдау көрсету Қағидасы мен мөлшерін бекіту туралы" 2022 жылғы 18 мамырдағы № 7-18-20 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28159 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетіліген шешімнің қосымшасының 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Әлеуметтік қолдауды тағайындау "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі-уәкілетті органмен жүзеге асырылады".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық
мәслихатының хатшысы
Г. Абулкаирова

О внесении изменения в решение Айыртауского районного маслихата от 18 мая 2022 года № 7-18-20 "Об утверждении Правил и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Айыртауского района"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20 сентября 2022 года № 7-20-13. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 сентября 2022 года № 29714
Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении Правил и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Айыртауского района от 18 мая 2022 года № 7-18-20 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28159) следующее изменение:
пункт 2 Правил приложения к указанному решению изложить в новой редакции:
"2. Назначение социальной поддержки осуществляется уполномоченным органом – коммунальным государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Айыртауского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Г. Абулкаирова