Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Казанка ауылдық округі Казанка ауылының көшелерін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Казанка ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 23 қарашадағы № 30 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 қарашада № 30770 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылымы туралы" Заңының 14- бабы 4) тармақшасына сәйкес Казанка ауылы халқының пікірін ескере отырып және Солтүстік Қазақстан облысының ономастикалық комиссиясының 2022 жылдың 1 наурыздағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Казанка ауылдық округі Казанка ауылының келесі көшелері:
Комсомольская көшесі Достық көшесіне;
Коммунистическая көшесі Тәуелсіздік көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Казанка ауылдық округінің әкімі М. Акмолдин

О переименовании улиц в селе Казанка Казанского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Казанского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 23 ноября 2022 года № 30. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 ноября 2022 года № 30770
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Казанка и на основании заключения Северо-Казахстанской областной ономастической комиссии от 1 марта 2022 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в селе Казанка Казанского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области:
улицу Комсомольская на улицу Достық;
улицу Коммунистическая на улицу Тәуелсіздік.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Казанского сельского округа М. Акмолдин