Көшеге атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Мирный ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 25 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 желтоқсанда № 31112 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Петровка ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 1 наурыздағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Мирный ауылдық округі Петровка ауылының атауы жоқ көшесіне Алексей Самсонов атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мирный ауылдық округінің әкімі Р. Сыздыков

О присвоении наименования улице
Решение акима Мирного сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 8 декабря 2022 года № 25. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 декабря 2022 года № 31112
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Петровка и на основании заключения областной ономастической комиссии от 1 марта 2022 года РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице села Петровка Мирного сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области наименование Алексей Самсонов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мирного сельского округа Р. Сыздыков