Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Куйбышев ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 27 қазандағы № 24 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 қазанда № 30342 болып тіркелді Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Куйбышев ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 26 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Куйбышев ауылдық округі әкімінің 26.12.2022 № 26 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы, 7) тармақшасына сәйкес, Қызылжар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 17 қазандағы № 01-11/224 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Куйбышев ауылдық округінің Надежка ауылында, 4 линия көшесіне ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Куйбышев
ауылдық округінің әкімі
Л. Викторович

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Куйбышевского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 27 октября 2022 года № 24. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 октября 2022 года № 30342 Утратило силу решением акима Куйбышевского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2022 года № 26
Сноска. Утратило силу решением акима Куйбышевского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 26.12.2022 № 26 (вводится в действие после его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылжарского района от 17 октября 2022 года № 01-11/224 РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота, установить ограничительные мероприятия на улицу 4 линия, села Надежка Куйбышевского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Куйбышевского сельского округа Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
Л. Викторович