Тимирязев аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 21/6 "Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 тамыздағы № 14/1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 тамызда № 29001 болып тіркелді
Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тимирязев аудандық мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелері туралы" 2018 жылғы 12 наурыздағы № 21/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4619 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 510-бабының 1-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШТІ:";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы А. Асанова

О внесении изменений в решение Тимирязевского районного маслихата от 12 марта 2018 года № 21/6 "О ставках земельного налога по Тимирязевскому району Северо-Казахстанской области"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 2 августа 2022 года № 14/1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2022 года № 29001
Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата "О ставках земельного налога по Тимирязевскому району Северо-Казахстанской области" от 12 марта 2018 года № 21/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4619) следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" Тимирязевский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:";
пункт 2 указанного решения исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата А. Асанова