Шектеу іс-шараларын тоқтату және Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қаратерек ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 30 наурыздың "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қаратерек ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 24 маусымдағы № 7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 маусымда № 28652 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес және Уәлиханов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 13 маусымдағы № 17-08/102 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қаратерек ауылдық округі Қаратерек ауылының аумағында ірі қара малдың жұқпалы ринотрахеит ауруының жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қаратерек ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 30 наурыздың "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 6 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27604 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратерек ауылдық округінің әкімі А. Касымбеков

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Каратерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 30 марта 2022 года № 6 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Каратерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 24 июня 2022 года № 7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июня 2022 года № 28652
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уалихановского района от 13 июня 2022 года № 17-08/102, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на территории села Каратерек Каратерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни инфекционный ринотрахеит среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Каратерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 30 марта 2022 года № 6 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27604).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каратерекского сельского округа А. Касымбеков