Карантинді тоқтату және Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Көктерек ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 20 желтоқсандағы "Карантин белгілеу туралы" № 16 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Көктерек ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 6 сәуірдегі № 7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 сәуірде № 27562 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес және Уәлиханов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 28 ақпандағы № 17-08/35 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Көктерек ауылдық округі Мортық ауылының аумағында ірі қара малдың қарасан ауруының жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Көктерек ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 20 желтоқсандағы "Карантин белгілеу туралы" № 16 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26071 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көктерек ауылдық округі әкімінің
міндеттін атқарушы
Г. Садыкова

О снятии карантина и признании утратившим силу решения акима Коктерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2021 года № 16 "Об установлении карантина"
Решение акима Коктерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 6 апреля 2022 года № 7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 апреля 2022 года № 27562
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уалихановского района от 28 февраля 2022 года № 17-08/35, РЕШИЛ:
1. Снять карантин, установленный на территории села Мортык Коктерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни эмфизематозному карбункулу крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Коктерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2021 года № 16 "Об установлении карантина" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26071).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Коктерекского сельского округа
Г. Садыкова