"Атырау облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту" туралы Атырау облысы бойынша тексеру комиссиясының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 5 Қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы бойынша Тексеру комиссиясының 2022 жылғы 14 ақпандағы № 3 қаулысы. Күші жойылды - Атырау облысы бойынша Тексеру комиссиясының 2023 жылғы 17 наурыздағы № 2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы бойынша Тексеру комиссиясының 17.03.2023 № 2 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 5-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 26-бабына сәйкес, ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Атырау облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту" туралы Атырау облысы бойынша тексеру комиссиясының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 5 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4083 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Бағалауды өткізу үшін "Б" корпусы қызметшісін мемлекеттік лауазымға тағайындауға және мемлекеттік лауазымнан босатуға құқығы бар лауазымды тұлғамен (бұдан әрі – уәкілетті тұлға) персоналды басқару қызметі немесе ол болмаған жағдайда персоналды басқару қызметінің (кадр қызметінің) (бұдан әрі – персоналды басқару қызметі) міндеттерін атқару жүктелген өзге құрылымдық бөлімше (тұлға) жұмыс органы болып табылатын Бағалау жөніндегі комиссия (бұдан әрі – Комиссия) құрылады.
Комиссия құрамы уәкілетті тұлғамен анықталады, комиссия мүшелерінің саны 5 адамнан кем болмауы тиіс.";
42-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"42. "Б" корпусының қызметшісін бағалау нәтижелерімен таныстыру жазбаша түрде жүргізіледі. Қызметші танысудан бас тартқан жағдайда, еркін түрде акт құрылып, персоналды басқару қызметімен және мемлекеттік органның басқа екі қызметшісімен қол қойылған акт толтырылады.
Бұл ретте танысудан бас тартқан қызметшілерге бағалау нәтижелері мемлекеттік органдардың интранет-порталы және/немесе мемлекеттік қызмет персоналы бойынша автоматтандырылған бірыңғай дерекқор (ақпараттық жүйенің) не электрондық құжат айналымы жүйесі арқылы осы Әдістеменің 41-тармағында көрсетілген мерзімде жолданады.";
43-тармақ алынып тасталсын.

О внесении изменений в Постановление Ревизионной комиссии по Атырауской области от 16 марта 2018 года № 5 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Атырауской области"
Постановление Ревизионной комиссии по Атырауской области от 14 февраля 2022 года № 3. Утратило силу постановлением Ревизионной комиссии по Атырауской области от 17 марта 2023 года № 2
Сноска. Утратило силу постановлением Ревизионной комиссии по Атырауской области от 17.03.2023 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан" и со статьей 26 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Ревизионная комиссия по Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Ревизионной комиссии по Атырауской области от 16 марта 2018 года № 5 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Атырауской области" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4083) следующие изменения:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Для проведения оценки должностным лицом, имеющим право назначения на государственную должность и освобождения от государственной должности служащего корпуса "Б" (далее – уполномоченное лицо), создается Комиссия по оценке (далее – Комиссия), рабочим органом которой является служба управления персоналом либо в случае ее отсутствия – иное структурное подразделение (лицо), на которое возложено исполнение обязанностей службы управления персоналом (кадровой службой) (далее – служба управления персоналом).
Состав Комиссии определяется уполномоченным лицом. Количество членов Комиссии составляет не менее 5 человек.";
пункт 42 изложить в следующей редакции:
"42. Ознакомление служащего корпуса "Б" с результатами оценки осуществляется в письменной форме. В случае отказа служащего от ознакомления, составляется акт в произвольной форме, который подписывается службой управления персоналом и двумя другими служащими государственного органа.
При этом служащим, отказавшимся от ознакомления, результаты оценки направляются посредством интранет - портала государственных органов и/или единой автоматизированной базы данных (информационной системы) по персоналу государственной службы либо системы электронного документооборота в сроки, указанные в пункте 41 настоящей Методики.";
пункт 43 исключить.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Атырау облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің аппарат басшысына (Ж.М. Дауталиева) жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысы бойынша тексеру
комиссиясының төрағасы
Р. Төлебаев

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата Государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Атырауской области" (Дауталиева Ж.М.).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Ревизионной комиссии
по Атырауской области
Тюлебаев Р.