Исатай ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифін бекіту туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 маусымдағы № 136-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 маусымда № 28482 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабының 3-тармағының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 173-VІI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Исатай ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифі бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Исатай аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту аграрлық мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына (Н. Мусин) жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Н. Муханбеталиев
Исатай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 маусымдағы
№ 136-VII шешіміне қосымша
Исатай ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға,тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 173-VІI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (қосылған құн салығынсыз)
Жайлы үйлер
1 тұрғын айына

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Исатайскому району
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 13 июня 2022 года № 136-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июня 2022 года № 28482
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области от 12.12.2022 № 173-VІI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить тарифы на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Исатайскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам соблюдения бюджета, финансов, экономики, развития предпринимательства, аграрных и экологических проблем (Н. Мусин).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Н. Муханбеталиев
Приложение к решению
Исатайского районного
маслихата от 13 июня 2022
года № 136-VII
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Исатайскому району
Сноска. Приложение - в редакции решения Исатайского районного маслихата Атырауской области от 12.12.2022 № 173-VІI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
Расчетная единица
Тенге (без налога на добаленную стоимость тенге)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя