Исатай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 маусымдағы № 135-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 17 маусымда № 28511 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Исатай аудандық маслихаты ШЕШТІ:
1. Исатай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Исатайскому району
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 13 июня 2022 года № 135-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 июня 2022 года № 28511
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Исатайскому району согласно приложению.

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Н. Муханбеталиев
Исатай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 маусымдағы
№ 135-VII шешіміне қосымша
Исатай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылдық нормасы 1 есептік бірлікке, м3
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Н. Муханбеталиев
Приложение к решению Исатайского районного маслихата от 13 июня 2022 года № 135-VII
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Исатайскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма на 1 расчетную единицу, м3
1
Домовладения благоустроенные
1 житель