Исатай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 маусымдағы № 136-VII "Исатай ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 желтоқсандағы № 173-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 желтоқсанда № 31103 болып тіркелді
Исатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Исатай аудандық мәслихатының "Исатай ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифін бекіту туралы" 2022 жылғы 13 маусымдағы № 136-VII шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28482 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабының 3-тармағының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Н. Муханбеталиев
Исатай аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
12 желтоқсандағы № 173-VII
шешіміне қосымша
Исатай ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға,тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (қосылған құн салығынсыз)
Жайлы үйлер
1 тұрғын айына

О внесении изменений в решение районного маслихата от 13 июня 2022 года № 136-VII "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Исатайскому району"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 12 декабря 2022 года № 173-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 декабря 2022 года № 31103
Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Исатайского районного маслихата от 13 июня 2022 года № 136-VII "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Исатайскому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28482) следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:";
приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Н. Муханбеталиев
Приложение к решению
Исатайского районного
маслихата от 12 декабря
2022 года № 173-VII
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Исатайскому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге (без налога на добаленную стоимость тенге)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя