"Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы"
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 1 ақпандағы № 16 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 ақпанда № 26762 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 18-бабы 2) тармақшасына сәйкес, Мақат ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. "Мақат ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақат ауданының әкімі Ш. Кейкин
КЕЛІСІЛДІ:
Мақат аудандық
мәслихатының хатшысы
Мақат ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 1 ақпандағы
№ 16 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының ТІЗБЕСІ
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) алынып тасталды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 15.02.2024 № 22 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2) алынып тасталды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 15.02.2024 № 22 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3) алынып тасталды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 15.02.2024 № 22 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4) алынып тасталды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 15.02.2024 № 22 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
5) күндіз болу жағдайларында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған ұйым басшысы;
6) әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман;
7) қарттар мен мүгедектерге күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;

"Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата Макатского района Атырауской области от 1 февраля 2022 года № 16. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 февраля 2022 года № 26762
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан акимат Макатского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов Макатского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Макатского района Ш. Кейкин
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Макатского
районного Маслихата
Приложение к постановлению
акимата Макатского района
от 1 февраля 2022 года № 16
ПЕРЕЧЕНЬ должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Должности специалистов в сфере социального обеспечения:
1) исключено постановлением акимата Макатского района Атырауской области от 15.02.2024 № 22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2) исключено постановлением акимата Макатского района Атырауской области от 15.02.2024 № 22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3) исключено постановлением акимата Макатского района Атырауской области от 15.02.2024 № 22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4) исключено постановлением акимата Макатского района Атырауской области от 15.02.2024 № 22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5) руководитель организации предназначенные для оказания специальных социальных услуг в условиях дневного пребывания;
6) специалист по социальной работе;
7) социальный работник по уходу за престарелыми и инвалидами;

8) психолог;
9) диеталық мейіргер;
10) мейіргер;
11) тәрбиеші.
2. Мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысы (директор);
2) мәдени ұйымдастырушы;
3) кітапхана бөлімінің меңгерушісі;
4) кітапханашы;
5) суретші;
6) библиограф;
7) әдіскер;
8) көркемдік жетекші;
9) әкімші;
10) барлық атаудағы әдістемеші;
11) музыкалық жетекші;
12) режиссер;
13) режиссердің көмекшісі;
14) қоюшы режиссер;
15) дыбыс режиссері;
16) барлық атаудағы әртісі;
17) дирижер;
18) хореграф;
19) ұжым (үйірме) басшысы;
20) аккомпаниатор-концертмейстер.

8) психолог;
9) диетическая сестра;
10) медицинская (ий) сестра (брат);
11) воспитатель.
2. Должности специалистов в области культуры:
1) руководитель (директор) государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
2) культорганизатор;
3) заведующий отделом библиотеки;
4) библиотекарь;
5) художник;
6) библиограф;
7) методист;
8) художественный руководитель;
9) администратор;
10) методист всех наименований;
11) музыкальный руководитель;
12) режиссер;
13) помощник режиссера;
14) режиссер-постановщик;
15) звукорежиссер;
16) артист всех наименований;
17) дирижер;
18) хореограф;
19) руководитель коллектива (кружка);
20) аккомпаниатор-концертмейстер.