Түркістан облысы әкiмдiгiнiң "Түркістан облысының су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшіліктің демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерін белгілеу туралы" 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 89 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 8 шілдедегі № 143 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 шілдеде № 28749 болып тiркелдi
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан облысы әкiмдiгiнiң "Түркістан облысының су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшіліктің демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерін белгілеу туралы" 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 89 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5558 болып тіркелген) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27-жолдармен толықтырылсын:
"
21
Қосқорған су қоймасы
Су қоймасының жағасы
Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Құсшыата елді мекені
22
Кеңсай-Қосқорған 2 су қоймасы
Су қоймасының жағасы
Сауран ауданы, Ораңғай ауылдық округі, Қосқорған елді мекені
23
Түркістан туристік-рекреациялық орталығындағы жасанды көл (Шаға)
Көл жағасы
Сауран ауданы, Шаға ауылдық округі, Ынтымақ ауылы
24
Түркістан қаласындағы ескек есу каналы
Ескек есу каналының жағасы
Түркістан қаласы
25
"Жетікөл" көлдер жүйесі
Көл жағасы
Отырар ауданы, Қарғалы ауылдық округі, Отырар ауылы
26
Әкімшілік іскерлік орталықтағы қалалық саябақтағы "жасанды көл"
Көл жағасы
Түркістан қаласы
27
Бірінші Президент саябағындағы "Жасанды су қоймасы"
Жасанды су қоймасының жағасы
Түркістан қаласы
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі У. Шукеев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Экология, геология
және табиғи ресурстар министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің
Түркістан облысы бойынша экология департаменті"
Республикалық мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Экология, геология
және табиғи ресурстар министрлігі Су
ресурстары комитетінің "Су ресурстарын
пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі
Арал-Сырдария бассейндік инспекциясы"
Республикалық мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігінің Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитеті Түркістан облысының
санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті"
Республикалық мемлекеттік мекемесі

О внесении дополнений в постановление акимата Туркестанской области от 9 апреля 2020 года № 89 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Туркестанской области"
Постановление акимата Туркестанской области от 8 июля 2022 года № 143. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июля 2022 года № 28749
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Туркестанской области "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Туркестанской области" от 9 апреля 2020 года № 89 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5558) следующие дополнения:
в приложении к указанному постановлению дополнить строками, порядковые номера 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 следующего содержания:
"
21
Водохранилище Коскорган
Берег водохранилища
город Кентау, село Карнак, населенный пункт Кусшыата
22
Водохранилище Кенсай-Коскорган 2
Берег водохранилища
район Сауран, сельский округ Орангай, населенный пункт Коскорган
23
Искусственное озеро в туристско-рекреационном центре (Шаға)
Берег озера
район Сауран, сельский округ Шага, село Ынтымак
24
Гребной канал города Туркестан
Берег гребного канала
город Туркестан
25
Система озер "Жеті көл"
Берег озера
Отырарский район, сельский округ Каргалы, село Отырар
26
"Искусственное озеро" в городском парке админстративном деловом центре
Берег озера
город Туркестан
27
"Искусственный водоем" в парке первого Президента
Берег искусственного водоема
город Туркестан
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Туркестанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области У. Шукеев
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Департамент экологии по Туркестанской области
Комитета экологического регулирования и контроля
Министерства экологии, геологии и природных
ресурсов Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Арало-Сырдарьинская бассейновая инспекция по
регулированию использования и охраны водных
ресурсов Комитета по водным ресурсам
Министерства экологии, геологии и природных
ресурсов Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Департамент санитарно-эпидемиологического
контроля Туркестанской области Комитета санитарно-
эпидемиологического контроля Министерства
здравохранения Республики Казахстан"