Түркістан облысында әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаларының мөлшерін бекіту туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 4 шілдедегі № 141 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 шілдеде № 28773 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 282 "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11245 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан облысында әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаларының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысы әкімінің
міндетін атқарушы А. Жетпісбай
Түркістан облысы әкімдігінің
2022 жылғы 4 шілдедегі № 141
қаулысына қосымша
Түркістан облысында әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаларының мөлшері
Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарының атауы
Өлшем бірлігі
Шекті рұқсат етілген бөлшек сауда бағаларының мөлшері, теңге
Қолданылу мерзімі
1
Тауық жұмыртқасы (I санатты)
дана

Об утверждении размера предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары в Туркестанской области
Постановление акимата Туркестанской области от 4 июля 2022 года № 141. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 июля 2022 года № 28773. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 8 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 282 "Об утверждении правил установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11245), акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить размер предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары в Туркестанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Туркестанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Туркестанской области А. Жетпісбай
Приложение к постановлению
акимата Туркестанской области
от 4 июля 2022 года
Размер предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары в Туркестанской области
Наименование социально значимых продовольственных товаров
Единица измерения
Размер предельно допустимых розничных цен, тенге
Срок действия
1
Яйцо куриное (I категория)
штук