Арыс қаласының жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы
Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 28 наурыздағы № 127 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 сәуірде № 27364 болып тiркелдi
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабының 4 тармағына сәйкес, Арыс қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арыс қаласының жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифі 50 теңге көлемінде белгіленсін.
2. Арыс қаласының аумағында ауданішілік бағыттарға жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифі 1 шақырымға 6 (алты) теңге мөлшерінде белгіленсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 10.10.2023 № 535 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Арыс қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арыс қаласының әкімі Г. Курманбекова
"КЕЛІСІЛДІ"
Арыс қалалық
мәслихатымен

Об установлении тарифа на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Арыс
Постановление акимата города Арыс Туркестанской области от 28 марта 2022 года № 127. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 апреля 2022 года № 27364
В соответствии с пунктом 4 статьи 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Арыс в размере 50 тенге.
2. Установить тариф на регулярные социально значимые перевозки пассажиров на территории города Арыс на внутрирайонные маршруты в размере 6 (шесть) тенге на 1 километр.
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления акимата города Арыс Туркестанской области от 10.10.2023 № 535 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Арыс.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Арыс Г. Курманбекова
"СОГЛАСОВАНО"
Маслихатом города
Арыс