Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 170 ""Б" корпусындағы қалалық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Арыс қаласы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 26 сәуірдегі № 278 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 мамырда № 27877 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Арыс қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 170 ""Б" корпусындағы қалалық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Арыс қаласы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4598 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Арыс қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арыс қаласының әкімі Г. Курманбекова

О признании утратившим силу постановления акимата города Арыс от 28 апреля 2018 года № 170 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов финансируемых из городского бюджета и административных государственных служащих аппарата акима города Арыс корпуса "Б""
Постановление акимата города Арыс Туркестанской области от 26 апреля 2022 года № 278. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 мая 2022 года № 27877
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Арыс ПОСТАНАВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Арыс от 28 апреля 2018 года № 170 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов финансируемых из городского бюджета и административных государственных служащих аппарата акима города Арыс корпуса "Б"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4598).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Арыс.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Арыс Г. Курманбекова