Кентау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 232 "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2022 жылғы 2 қарашадағы № 570 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 қарашада № 30389 болып тiркелдi
Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кентау қаласы әкімдігінің "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" 2019 жылғы 8 мамырдағы № 232 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5041 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы және 1-қосымшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Кентау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

О внесении изменений в постановление акимата города Кентау от 8 мая 2019 года № 232 "О предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата города Кентау Туркестанской области от 2 ноября 2022 года № 570. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 ноября 2022 года № 30389
Акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кентау от 8 мая 2019 года № 232 "О предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5041) следующие изменения:
заголовок к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов";
пункт 1 и приложение 1 указанного постановления исключить;
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кентау.

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласының әкімі Ж. Тасов
"КЕЛІСІЛДІ"
Кентау қалалық сайлау
комиссиясы
Кентау қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 2 қарашадағы
№ 570 қаулысына қосымша
Кентау қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 8 мамырдағы
№ 232 қаулысына 2-қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Кентау қаласының үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Кентау қаласы, С.Сейфуллин көшесі, "Транзит Сервис" автовокзалға қарама-қарсы
2
Кентау қаласы, С.Сейфуллин көшесі № 94 үйге қарама-қарсы
3
Кентау қаласы, Яссауи даңғылы № 114 үйдің сол жағында
4
Кентау қаласы, Кентау қаласы әкімдігінің "Кентау қаласы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
5
Кентау қаласы, Яссауи даңғылы № 96, "Анар" дүкеніне қарама-қарсы
6
Кентау қаласы, Яссауи даңғылы № 100 үйдің сол жағында
7
Кентау қаласы, Б.Момышұлы көшесі, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Кентау қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Ауезов № 22 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
8
Кентау қаласы, Абылай хан көшесі № 38 үйдің сол жағы
9
Кентау қаласы, Абай көшесі, Түркістан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Кентау қалалық Б. Саттарханов атындағы № 1 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" ғимаратына қарама-қарсы
10
Ащысай ауылы, А.Құлымбетов көшесі № 5 үйге қарама-қарсы
11
Ащысай ауылы, Торлан көшесі № 5 үйдің оң жағы
12
Байылдыр ауылы, Чехов көшесі № 20 үйдің оң жағы
13
Байылдыр ауылы, Володарский көшесі № 1 үйіне қарама-қарсы
14
Қарнақ ауылы, Ш. Қанайұлы көшесі, "Қазақстан" мейрамханасына қарама-қарсы
15
Қарнақ ауылы, Түркістан көшесі, орталық алаңына қарама-қарсы
16
Қарнақ ауылы, Әз Жәнібек көшесі № 13 үйге қарама-қарсы
17
Хантағы ауылы, Рысқұлбеков көшесі, Кентау қаласы әкімдігі тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолауышлар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Кентау Сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның № 5 ЖЭО ғимаратына қарама-қарсы
18
Хантағы ауылы, Рысқұлбеков көшесі, саябаққа қарама-қарсы
19
Хантағы ауылы, Кентау қаласы әкімдігінің "Кентау қалалық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ш.Қалдаяқов атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Хантағы ауыл клубының ғимаратына қарама-қарсы

3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау Ж. Тасов
"СОГЛАСОВАНО"
Кентауская городская
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
Акимата города Кентау
от 2 ноября 2022 года № 570
Приложение 2 к постановлению
акимата города Кентау
от 8 мая 2019 года № 232
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Места для размещения агитационных печатных материалов города Кентау
1
город Кентау, улица Сейфуллина, напротив автовокзала "Транзит Сервис"
2
город Кентау, улица Сейфуллина напротив дома № 94
3
город Кентау, проспект Яссави слева от дома № 114
4
город Кентау, напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима города Кентау" акимата города Кентау
5
город Кентау, проспект Яссави № 96 напротив магазина "Анар"
6
город Кентау, проспект Яссави слева от дома № 100
7
город Кентау, напротив здания коммунального государственного учреждения "школа-гимназия № 22 имени М.Ауэзова" отдела развития человеческого потенциала города Кентау, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
8
город Кентау, улица Абылай хана слева дома № 38
9
город Кентау, улица Абая, напротив здания коммунального государственного учреждения "Кентауская городская детско-юношеская спортивная школа № 1 имени Б. Саттарханова" управления физической культуры и спорта Туркестанской области
10
село Ащысай, улица А.Кулымбетова напротив дома № 5
11
село Ащысай, улица Торлан, справа дома № 5
12
село Байылдыр, улица Чехова, справа дома № 20
13
село Байылдыр, улица Володарский, напротив дома № 1
14
село Карнак, улица Ш.Канайулы напротив ресторана "Қазақстан"
15
село Карнак, улица Туркестан, напротив центральной площади
16
село Карнак, улица Аз Жанибека, напротив дома № 13
17
село Хантаги, улица Рыскулбекова, напротив здания ТЭЦ № 5 государственного коммунального предприятия "Кентау Сервис" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата города Кентау
18
село Хантаги, улица Рыскулбекова, напротив парка
19
село Хантаги, напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры имени Ш.Калдаякова" отдела культуры и развития языков, физической культуры и спорта города Кентау" акимата города Кентау сельского клуба Хантаги