Түркістан қалалық мәслихатының 2021 жылғы 9 наурыздағы № 4/17-VII "Түркістан қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2022 жылғы 1 сәуірдегі № 15/87-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 сәуірде № 27495 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 10/44-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 13.12.2023 № 10/44-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2021 жылғы 9 наурыздағы № 4/17-VII "Түркістан қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6096 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Қағидалардағы:
6-тармақтың 5) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"16 желтоқсанда (Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні) – "Жаппай саяси қуғын-сүргіндер құрбандарын ақтау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 14 сәуірдегі Заңына сәйкес Қазақстандағы 1986 жылғы 17-18 желтоқсан оқиғаларына қатысқандар қатарындағы ақталған адамдарға, біржолғы 52 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде көрсетіледі.";
8-тармақтың 6) тармақшасының бірінші абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасы бойынша мүгедектерге қол арбамен қамтамасыз етуге:";
8-тармақтың 7) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"медициналық ұйымдардың ұсынған тізімі бойынша мамандандырылған туберкулезге қарсы медициналық ұйымдардан шығарылған туберкулездің жұқпалы түрімен ауыратын адамдарға ай сайын 10 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы М. Тангатаров

О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 9 марта 2021 года № 4/17-VII "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Туркестан"
Решение Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 1 апреля 2022 года № 15/87-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 апреля 2022 года № 27495. Утратило силу решением Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 13 декабря 2023 года № 10/44-VIII
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 13.12.2023 № 10/44-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 9 марта 2021 года № 4/17-VII "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Туркестан" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6096) следующие изменения:
в Правилах, утвержденных указанным решением:
подпункт 5) пункта 6 Правил изложить в следующей редакции:
"16 декабря (День Независимости Республики Казахстан) – реабилитированным лицам из числа участников событий 17-18 декабря 1986 года в Казахстане в соответствии с Законом Республики Казахстан от 14 апреля 1993 года "О реабилитации жертв массовых политических репрессий", единовременно в размере 52 месячных расчетных показателя.";
абзац 1 подпункта 6) пункта 8 Правил изложить в следующей редакции:
"инвалидам по индивидуальной программе реабилитации инвалида по обеспечению инвалидными колясками:";
подпункт 7) пункта 8 Правил изложить в следующей редакции:
"лицам, выписанным из специализированных противотуберкулезных медицинских организаций, больным заразной формой туберкулеза, на основании представленных списков медицинских учреждений, ежемесячно в размере 10 месячных расчетных показателей;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь городского маслихата М. Тангатаров