Түркістан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 19 шілдедегі № 1103 "Түркістан қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 29 қарашадағы № 1804 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 желтоқсанда № 30926 болып тiркелдi
Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 19 шілдедегі № 1103 "Түркістан қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде № 5147 тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Түркістан қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын осы қаулының 1- қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.";
көрсетілген қаулының 1- қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакциясы жазылсын;
көрсетілген қаулының 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшалары алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Турашбеков
Түркістан қаласының әкімдігі
2022 жылғы 29 қарашадағы
№ 1804 қаулысына қосымша
Түркістан қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 19 шілдедегі
№ 1103 қаулысына 1 қосымша
Түркістан қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Түркістан қаласы, С.Ерубаев көшесі, Жеңіс саябағының аумағында
120
3 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
Жоқ
2
Түркістан қаласы, Есімхан атындағы алаңының аумағында
120
3 жыл
Азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату
Жоқ
3
Түркістан қаласы, Б.Саттарханов көшесі, Жібек жолы саябағының аумағында

О внесении изменении в постановление акимата города Туркестан от 19 июля 2019 года № 1103 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Туркестан"
Постановление акимата города Туркестан Туркестанской области от 29 ноября 2022 года № 1804. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 декабря 2022 года № 30926
Акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Туркестан от 19 июля 2019 года № 1103 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Туркестан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5147) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Туркестан";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Туркестан согласно приложению 1 к настоящему постановлению.";
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
приложения 2, 3, 4, 5 и 6 указанного постановления исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Туркестан.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Турашбеков
приложение к постановлению
Акимат города Туркестан
от 29 ноября 2022 года № 1804
Приложение 1 к постановлению
акимата города Туркестан
от 19 июля 2019 года № 1103
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Туркестан
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
город Туркестан, улица С.Ерубаева, на территории парка Победы
120
3 года
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Нет
2
город Туркестан, на территории площади имени Есимхана
120
3 года
Реализация продовольственных, непродовольственных товаров
Нет
3
город Туркестан, улица Б.Саттарханова, на территории парка Жибек жолы