Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 120 "Қазығұрт аудандық бюджеттен қаржыландырылатын аудан, ауыл, ауылдық округтері әкімдері аппараттары мен атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 25 наурыздағы № 74 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 сәуірде № 27361 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес, Түркістан облысы Қазығұрт ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 120 "Қазығұрт аудандық бюджеттен қаржыландырылатын аудан, ауыл, ауылдық округтері әкімдері аппараттары мен атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4571 тіркелген) қаулсыының күші жойылды деп танылсын.
2. "Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны Қазығұрт ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазығұрт ауданының әкімі А. Абдуллаев

О признании утратившим силу постановления акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 5 апреля 2018 года № 120 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима района, села, сельских округов и исполнительных органов финансируемых из Казыгуртского районного бюджета"
Постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 25 марта 2022 года № 74. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 апреля 2022 года № 27361
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Казыгуртского района Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 5 апреля 2018 года № 120 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима района, села, сельских округов и исполнительных органов финансируемых из Казыгуртского районного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4571).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Казыгуртского района Туркестанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата Казыгуртского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата Казыгуртского района Туркестанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Казыгуртского района А. Абдуллаев