Ақбұлақ ауылдық округі Ақбұлақ ауылы Ә.Құрмантаев және Қ.Сәтпаев көшелерінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 4 мамырдағы № 6 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 мамырда № 28027 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 17 тамыздағы № 19 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің 17.08.2022 № 19 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сайрам аудандық аумақтық инспекциясы басшысы міндетін уақытша атқарушысының 2022 жылғы 22 сәуірдегі № 08-02-03/316 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында ШЕШТІМ:
1. Бруцеллез ауруының ошағы анықталуына байланысты Ақбұлақ ауылдық округі Ақбұлақ ауылы Ә.Құрмантаев және Қ.Сәтпаев көшелерінде шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақбұлақ ауылдық округінің әкімі М. Оразбаев

Об установлении ограничительных мероприятий на улицах А.Курбантаева и К.Сатпаева села Акбулак Акбулакского сельского округа
Решение акима Акбулакского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 4 мая 2022 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 мая 2022 года № 28027. Утратило силу решением акима Акбулакского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 17 августа 2022 года № 19
Сноска. Утратило силу решением акима Акбулакского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 17.08.2022 № 19 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления временно исполняющего обязанности руководителя Сайрамской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 22 апреля 2022 года № 08-02-03/316 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на улицах А.Курбантаева и К.Сатпаева села Акбулак Акбулакского сельского округа в связи с выявлением очага заболевания бруцеллеза.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Акбулакского сельского округа М. Оразбаев