Шектеу іс-шараларын тоқтату және Сайрам ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 4 мамырдағы № 6 "Ақбұлақ ауылдық округі Ақбұлақ ауылы Ә.Құрмантаев және Қ.Сәтпаев көшелерінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 17 тамыздағы № 19 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 тамызда № 29271 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес және Сайрам ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 2 тамыздағы № 08-02-03/458 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ақбұлақ ауылдық округі Ақбұлақ ауылы Ә.Құрмантаев және Қ.Сәтпаев көшелері аумағында бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Сайрам ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 4 мамырдағы № 6 "Ақбұлақ ауылдық округі Ақбұлақ ауылы Ә.Құрмантаев және Қ.Сәтпаев көшелерінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28027 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
М. Оразбаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Акбулакского сельского округа Сайрамского района от 4 мая 2022 года № 6 "Об установлении ограничительных мероприятий на улицах А.Курмантаева и К.Сатпаева села Акбулак Акбулакского сельского округа"
Решение акима Акбулакского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 17 августа 2022 года № 19. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 августа 2022 года № 29271
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Сайрамского района от 2 августа 2022 года № 08-02-03/458, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории улиц А.Курмантаева и К.Сатпаева села Акбулак Акбулакского сельского округа, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез.
2. Признать утратившим силу решение акима Акбулакского сельского округа Сайрамского района от 4 мая 2022 года № 6 "Об установлении ограничительных мероприятий на улицах А.Курмантаева и К.Сатпаева села Акбулак Акбулакского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28027).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
М. Оразбаев