Созақ ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 тамыздағы "Созақ ауданының жалпы үлгідегі мектеп- интернаттарда, мектеп жанындағы интернаттарда тұратын балалардың тамақтану шығыстарын өтеу туралы" № 296 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 3 тамыздағы № 207 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 тамызда № 29068 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 37 бабының 8 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Созақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Созақ ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 тамыздағы № 296 "Созақ ауданының жалпы үлгідегі мектеп-интернаттарда, мектеп жанындағы интернаттарда тұратын балалардың тамақтану шығыстарын өтеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2812 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Созақ ауданының әкімі М. Турысбеков

О признании утратившим силу постановления акимата Созакского района от 27 августа 2014 года № 296 "О покрытии расходов за питание детей, проживающих в школах- интернатах общего типа, в интернатах при школах Созакского района"
Постановление акимата Созакского района Туркестанской области от 3 августа 2022 года № 207. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 августа 2022 года № 29068
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Созакского района от 27 августа 2014 года № 296 "О покрытии расходов за питание детей, проживающих в школах-интернатах общего типа, в интернатах при школах Созакского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2812).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района.
3. Настоящего постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Созакского района М. Турысбеков